شرایط و قوانین خرید کالا و استفاده از خدمات سایت پاوران

ورود کاربران به وبسایت پاوران هنگام استفاده از پروفایل شخصی و خدمات ارائه شده توسط پاوران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات پاوران است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پاوران از سوی کاربر است.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، پاوران اجازه دارد حساب کاربری وی را محدود و یا حذف نماید.

توجه داشته باشید که تنها از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه “تماس با ما” تماس بگیرید

 

  • قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های پاوران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پاوران ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پاوران جزئی از اموال شرکت مهندسی پویش انرژی آرمان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این شرکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را محفوظ می‏‌دارد.

 

  • تعریف فروشنده

پاوران نام تجاری محصولات تولید شده توسط شرکت دانش بنیان مهندسی پویش انرژی آرمان و وبسایت پاوران مرجع رسمی معرفی و فروش محصولات و ارائه خدمات این شرکت است. تمامی محصولات فروخته شده از طریق این وبسایت با گارانتی شرکت مهندسی پویش انرژی آرمان ارائه شده و مسئولیت فروش محصولات و ارائه خدمات بر بستر وبسایت پاوران، به عهده شرکت مذکور می باشد.

  • ارسال سفارشات

پاوران متعهد است سفارشات را حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری از زمان ثبت آن ها ارسال نموده و اسناد مربوط به پیگیری ارسال کالا را به خریدار ارائه نماید. در صورتی که به هر دلیل مانعی در این مورد ایجاد شود یا تاخیری پیش آید پاوران متعهد است جزییات مشکل را از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک به اطلاع خریدار برساند.

 

  • ۷ روز مهلت تست تمامی کالا ها

تمامی کالاهای فروخته شده در سایت پاوران، علاوه بر پوشش گارانتی شرکت مهندسی پویش انرژی آرمان، مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت می باشند. در صورتی که کالای دریافت شده با کالای خریداری شده یا مشخصات ذکر شده برای آن در سایت پاوران مغایرت داشته باشد یا در طول ۷ روز پس از رسیدن به دست مشتری دچار خرابی و ایراد فنی شده باشد مشتری باید در مهلت مقرر با هماهنگی بخش پشتیبانی پاوران کالا را مرجوع کند.
در صورتی که مغایرت یا عیب فنی قید شده توسط مشتری، از طرف پاوران تایید شود هزینه کالا به اضافه هزینه های ارسال و بازگشت در اسرع وقت به مشتری بازگردانده می شود. قاعدتا پس از پایان مهلت تست ۷ روزه، لازم است هر گونه ایراد فنی یا ظاهری کالا به واحد خدمات پس از فروش شرکت ارجاع شود و با آن مطابق با شرایط گارانتی شرکت رفتار خواهد شد.

 

  • ۷۲ ساعت ضمانت بازگشت کالا

به جهت ایجاد اطمینان بیشتر در خرید اینترنتی، پاوران این امکان را فراهم کرده که در صورتی که خریدار به هر دلیل از کالای دریافتی رضایت نداشت یا از خرید خود منصرف شد حداکثر تا ۷۲ ساعت با مرجوع کردن کالا هزینه پرداختی را دریافت کند.
به این منظور لازم است خریدار در مهلت ذکر شده و در ساعات پاسخگویی ذکر شده در صفحه‌ی تماس با ما، با بخش فروش تماس گرفته و پاوران را از تصمیم خود مطلع کند.
طبعا در صورتی که کالای مورد نظر مشمول شرایط مهلت تست که بند قبل قید شد نشود و صرفا به دلیل انصراف خریدار مرجوع شود هزینه و مسئولیت بازگشت کالا بر عهده ی مشتری خواهد بود.

 

  • ارتباط الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات پاوران استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پاوران ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پاوران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین اطلاع رسانی در مورد مراحل پیشرفت سفارش از طریق پست الکترونیکی یا تماس تلفنی از طرف پاوران اطلاع رسانی می شود.

 

  • سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

پاوران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. پاوران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پاوران، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.