درباره ما

هسته اولیه پاوران در زمستان سال ۱۳۹۵ توسط جمعی از دانش‌­آموختگان دانشگاه تهران شکل گرفت. این تیم بعد از انجام چند پروژه در حوزه مهندسی برق قدرت در تیرماه ۱۳۹۸ با یک مرحله سرمایه­‌پذیری و انتقال به پارک فناوری پردیس دوره جدیدی از فعالیت خود را آغاز نمود.

در پاییز ۱۳۹۹ و با اخذ گواهی دانش بنیانی نقطه عطفی در مسیر حرکت تیم پاوران رقم خورد. در این مقطع با نیازسنجی بازار صنعت برق ایران و مطالعه پیشرفت فناوری، تیم پاوران رسالت خود را فرآوری انرژی الکتریکی برای مصارف صنعتی و غیرصنعتی تعریف نمود. در راستای همین ماموریت، منابع تغذیه سوییچینگ به عنوان اولین حوزه تخصصی فعالیت پاوران انتخاب شد. سپس در مهرماه ۱۴۰۱ پاوران با تاسیس شرکت مهندسی پویش انرژی آرمان (سهامی خاص) فعالیت رسمی و مستقل خود را کلید زد.

دسترسی به تامین­‌کنندگان اصلی و دست اول داخلی و خارجی، امکان طراحی و شخصی سازی مطابق با خواسته مشتریان، فراهم نمودن خط تولید محصولات در داخل کشور، ارائه خدمات پس از فروش، ارتباط مستمر با فعالین صنعت برق در نمایشگاه­‌های بین‌المللی و ایجاد شبکه در دانشگاه­‌ها حلقه‌های زنجیره ارزش ایجاد شده توسط پاوران هستند.

Scroll To Top